Radex beltéri ajtó Lizbona jobbos 90 cm x 210 cm
Cikkszám 4058582Termékleírás
Cikkszám 4058582
Beltéri ajtó "Lizbona". Jobbos kivitelben, 8 cm-es tokkal. Az ajtó mérete: 90 cm x 210 cm-es. A kilincs nem tartozék.
Jobbos kivitel
Mérete: 90 cm x 210 cm.
A gyártó adatai
RADEX Poland
Przemysłowa 3
14-200 Iława
sales@radex.com
5902335856824
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Tömörfa |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Erdeifenyő |
| Vasalat: | Jobb |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,8 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 88,0 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |



