Radex beltéri ajtó Marbella üveges balos borovi fenyő 90 cm x 210 cm
Cikkszám 3110897Termékleírás
Cikkszám 3110897
A Marbella beltéri bejárati ajtó tömör borovi fenyőből készült kilincs nélküli, balos kivitelben. A kezeletlen, üveges ajtó zárszerkezettel felszerelt.
"10S"
Balos kivitel
Mérete: 90 cm x 210 cm. Betét: üveges változat esetén 4 mm vastag edzett, savmart üveg, tele változat esetén 18 mm vastag MDF, mindkét oldalán 1-1 mm ragasztott, válogatott természetes fából készült funér.
A gyártó adatai
RADEX Poland
Przemysłowa 3
14-200 Iława
sales@radex.com
5901602717363
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fajta: | Szobaajtó |
| Vasalat: | Bal |
| Él formája: | Szögletes |
| Tartozékok: | Egyéb tartozékok |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 35,8 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 88,0 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |





