Radex beltéri ajtó üvegezhető jobbos 90 cm x 210 cm
Cikkszám 4064002Termékleírás
Cikkszám 4064002
A beltéri ajtó jobbos és balos kivitelben is kapható. Kétféle méretben választható: 75 cm x 210 cm vagy 90 cm x 210 cm. A 90 cm-es méretű üvegezhető változatban kapható. Az ajtó 8 cm-es tokkal van. A kilincs nem tartozék.
Üvegezhető
Jobbos kivitel
Mérete: 90 cm x 210 cm.
A gyártó adatai
RADEX Poland
Przemysłowa 3
14-200 Iława
sales@radex.com
5902335850648
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Felület: | Tömörfa |
| Fajta: | Szobaajtó |
| Mintázat: | Erdeifenyő |
| Vasalat: | Jobb |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,3 kg |
| Magasság: | 2,10 m |
| Szélesség: | 88,0 cm |
| Mélység: | 9,5 cm |
Kérjük vegye figyelembe, hogy a kép eltérhet az eredeti terméktől.





