AGM 520 E benzines fűkasza
Cikkszám 5125471Termékleírás
Cikkszám 5125471
Kétütemű EURO 5 motor, 51,7 cm3, 1,4 kW/1,9 LE teljesítmény, munkaszélesség 43 cm, 3 fogas vágókés munkaszélessége 25,5 cm, Bike fogantyú, dupla hám, easy start.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032615714
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hengerűrtartalom: | 51,7 cm³ |
| Damil vágásszélessége: | 43 cm |
| Kés munkaszélessége: | 25,5 cm |
| Motor: | Kétütemű |
| Teljesítmény: | 1,4 kW |
| Teljesítmény: | 1,9 LE |
| Tartály térfogat (ml): | 1 200 ml |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,8 kg |
| Magasság: | 16,4 cm |
| Szélesség: | 11,0 cm |
| Mélység: | 10,0 cm |





