Einhell GC-MM 52 I AS benzines multifunkciós szerszám
Cikkszám 4697868Termékleírás
Cikkszám 4697868
Az Einhell GC-MM 52 I AS benzines multifunkciós szerszám egyszerre négy felhasználási esetet egyesít, és használható motoros fűkaszaként, szegélynyíróként, magassági ágvágóként és sövénynyíróként is. Egyszerű kezelhetőségével és a vezeték nélküli működésnek köszönhető rugalmas alkalmazási lehetőségekkel a benzines szerszám meggyőző alternatívát kínál az egyes készülékek külön beszerzéséhez.
Egyetlen szerszám négy felhasználási funkcióval
A multifunkciós szerszám 3 fogú késsel rendelkezik a vadon benőtt fű eltávolításához és egy kétszálas, léptető automatikával ellátott orsóval a precíz gyepszegélyvágáshoz. A minőségi Oregon vágópengével és lánccal felszerelt ágfűrészfeltéttel a nagyobb magasságokban lévő ágakat is ideálisan levághatja, és a szerszámot magassági ágvágóként használhatja. A sövényvágó-kiegészítő lézervágott és gyémántcsiszolt acélpengékkel rendelkezik, melyekkel tiszta eredményt érhet el a sövénynyírás során. A sövénynyíráshoz használt vágóegység dönthető, így mindig kényelmes szögben dolgozhat.Multifunkciós gép kiváló minőségű benzinmotorral
A multifunkciós szerszámot kiváló minőségű és alacsony rezgésű, 2 ütemű, 1,5 kW-os, 51,7 cm3 hengerűrtartalmú benzinmotor hajtja. A rugalmas használat érdekében a készülék nagyméretű, 900 ml-es benzintartállyal rendelkezik, aminek köszönhetően szabadon mozoghat a kertben. Ezenkívül a benzines multifunkciós szerszám digitális gyújtása biztosítja a motor stabil járását.Kényelmes multifunkciós szerszám
A multifunkciós szerszám alumínium csővezetősínje szétválasztható nyél, így a könnyű szállítás és a helytakarékos tárolás érdekében két részre szedhető. A kiváló minőségű, gyorskioldóval ellátott komfort heveder optimálisan osztja el a benzines multi-gép súlyát, így ön fáradság nélkül és biztonságosan dolgozhat. Ezenkívül nem kell aggódnia a láncok beolajozása miatt, mivel a készüléknél a lánckenés automatikusan történik.A gyártó adatai
Einhell Germany AG
Wiesenweg 22
94405 Landau/Isar
service-de@einhell.com
4006825641684
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Hengerűrtartalom: | 51,7 cm³ |
| Kés munkaszélessége: | 25,5 cm |
| Damilvastagság: | 2,4 mm |
| Hajtótengely: | Ívelt |
| Motor: | Kétütemű |
| Teljesítmény: | 1,5 kW |
| Teljesítmény: | 2,04 LE |
| Fonalak száma: | 2 Darab |
| Damilhossz: | 4 m |
| A trimmelő vágási területének átmérője (cm): | 4,2 cm |
| Tartály térfogat (ml): | 900 ml |
| Tartóheveder: | Hordszíjjal |
| Gyújtás: | Digitális |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 13,8 kg |
| Magasság: | 31,0 cm |
| Szélesség: | 102,0 cm |
| Mélység: | 32,0 cm |























