AGM 4024 benzines fűnyíró
Cikkszám 5122213Termékleírás
Cikkszám 5122213
80 cm3 motor, 2 kw/2,5 LE, munkaszélesség 39 cm, műanyag kaszaház.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032635750
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 80 cm³ |
| Vágásszélesség: | 39,5 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 6 Darab |
| Első kerék átmérője: | 15 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,0 kW |
| Teljesítmény (PS): | 2,5 LE |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 15,0 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14,5 kg |
| Magasság: | 6,6 cm |
| Szélesség: | 4,6 cm |
| Mélység: | 3,5 cm |





