AL-KO fűnyíró LM 46 P Greenzone E5
Cikkszám 4528626Termékleírás
Cikkszám 4528626
Stabil acéllemezház. Nagyteljesítményű négyütemű OHV benzinmotor. Robusztus és ergonómikusan alakított tolókar. Berántókötél a tolókaron. Csiszolt acélkések. Szövet fűgyűjtó fémkerettel. Központi magasságállítás 7 fokozatban. APL Tech 140 motor, 46 cm.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718062120
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Lökettérfogat: | 140 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 70 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 60 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Anyag (ház): | Acéllemez |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 17,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 33,5 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 55,0 cm |



