AL-KO fűnyíró PM 4018 P Easy Greenzone E5
Cikkszám 4528600Termékleírás
Cikkszám 4528600
Stabil Polypropylenház. Nagyteljesítményű négy ütemű OHV benzínmotor. Robusztus és ergonómikusan alakított tolókar. Motorgáz állítás a tolókaron. Csiszolt acélkések. Szövet fűgyűjtó fémkerettel. Kerekenkénti magasságállítás kerékcsavarral.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718062106
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 140 cm³ |
| Vágásszélesség: | 40 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 55 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 50 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítása nélkül |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24,0 kg |
| Magasság: | 45,0 cm |
| Szélesség: | 41,0 cm |
| Mélység: | 50,0 cm |



