Benzines fűnyíró 5.1 SP-S EASY
Cikkszám 4372421Termékleírás
Cikkszám 4372421
A benzines fűnyíró 51 cm-es vágószélességével gondoskodik a könnyű és kényelmes fűnyírásról. A vágómagasság 7 fokozatban, központilag állítható be egyetlen kézmozdulattal 30 mm - 75 mm-ig a személyes igényeinek megfelelően. Könnyen indítható motor, 1800 m2-es maximális gyepfelület. Kényelmes munkavégzés az ergonomikusan formált tolókarnak és a hátsókerék meghajtásnak köszönhetően. Az aerodinamikus acéllemez ház optimális vágóeredményt tesz lehetővé. Ezáltal a 70 literes szövet fűgyűjtőt ritkábban kell kiürítenie. A 4INONE funkcióval kialakítva: vágás, fűgyűjtés, mulcsozás és oldalkidobás. Elülső hordozó fogantyú a kényelmes szállításhoz. Primer szivatóval ellátott OHV mtor a könnyű indításhoz.
Előnyök:
Központi magasságállítás egyetlen mozdulattal
Optimális vágó és gyűjtő teljesítmény az aerodinamikus házformának köszönhetően
4INONE funkció (vágás, fűgyűjtés, mulcsozás, oldalkidobás
XL-kerekek az egyszerű haladásért
Hátsókerék meghajtás 1 fokozatban
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718060867
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Lökettérfogat: | 160 cm³ |
| Vágásszélesség: | 51 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 60 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31,8 kg |
| Magasság: | 46,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 94,0 cm |





















































