Benzinmotoros fűnyíró GLM 46P Premium NP150
Cikkszám 4853032Termékleírás
Cikkszám 4853032
A GLM-46P Premium a Gama Garden benzinmotoros Premium fűnyíró család egyetlen tolós modellje, melyet a Zongshen Ltd. motorgyártó óriás által gyártott erőteljes, 149 cm3-es, 4-ütemű OHV motor hajtja, ami a robosztus fémvázra szerelve nagy teherbírást biztosít a gépnek. 4in1 funkció. 6 fokozató magasságállítás. 70 literes pormentes fűgyűjtő. Nagy méretű Premium kerekek golyós csapággyal. Akár 1800 m2 karbantartásához ajánlott. Gyorscsatlakozóval összehajtható tolókarok.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999885857067
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 80 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 70 l |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Első kerék átmérője: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 24,0 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 64,0 cm |
| Mélység: | 150,0 cm |





