CMI C-B-51-HMA 1 benzines fűnyíró
Cikkszám 4307930Termékleírás
Cikkszám 4307930
A CMI C-B-51-HMA 1 benzines fűnyíró kiválóan használható a kert nagyobb gyepfelületeinek nyírásához. Eközben vezeték nélküli munkavégzést tesz lehetővé, gondoskodva a szabad mozgásról. A motor nagy, 2000 W teljesítményű, fordulatszáma 2900 fordulat/perc. Lökettérfogata 140 cm3. 51 cm-es vágásszélességével a fűnyíró legfeljebb 1400 m2-es gyepfelületekhez ideális.
Kényelmes és állítható kezelés
Az előrehaladás a motorerő általi kerékhajtás segítségével történik, így a hosszabb szakaszokon sok erőt spórolhat meg. A golyóscsapágyazott hátsó kerekek könnyű mozgatást tesznek lehetővé. Ezek szép vágásképet eredményeznek, és kiegyenlítik a talaj egyenetlenségeit. A központi vágásmagasság-beállítás hét különböző helyzetet tesz lehetővé 25 mm és 75 mm között.
A fűnyíró állítható magasságú tolószárral rendelkezik, amely szállításhoz összecsukható a gyorszár segítségével. Az ergonomikus kialakítású, habanyaggal bevont fogantyúnak köszönhetően kényelmesen végezhető a gép vezetése. A mulcsozó készlet lehetővé teszi a levágott fű trágyaként történő eloszlatását a gyepen. A gyűjtőzsákkal automatikusan összegyűjthetők a gyepmaradványok. Nagy, 60 literes térfogatának köszönhetően nagy területek esetén is csak ritkán kell üríteni.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122040302
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 140 cm³ |
| Vágásszélesség: | 51 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 60 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Acéllemez |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 16,5 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 36,0 kg |
| Magasság: | 150,0 cm |
| Szélesség: | 59,5 cm |
| Mélység: | 44,0 cm |











