Fűnyíró AL-KO EASY 4.26 P-D
Cikkszám 5437132Termékleírás
Cikkszám 5437132
AL-KO TECH 5000 - 131 ccm motor, 41 cm, központi magasságállítás 7 fokozatban (25-75mm), 50l gyűjtő.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718067057
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 131 cm³ |
| Vágásszélesség: | 41 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 50 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Acéllemez |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 15 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelzővel |
| Javasolt max. terület (m²): | 800 m² |
| Highwheeler: | Highwheelerrel |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 1,9 kW |
| Teljesítmény (PS): | 2,6 LE |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 20,0 cm |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 23,1 kg |
| Magasság: | 57,0 cm |
| Szélesség: | 46,0 cm |
| Mélység: | 158,0 cm |

























