Fűnyíró AL-KO EASY 4.66 SP-D
Cikkszám 5437124Termékleírás
Cikkszám 5437124
AL-KO TECH 6500 - 149 ccm motor, 46 cm, központi magasságállítás 7 fokozatban (25-75mm), önjáró, 4 az 1-ben (gyűjtés-mulcsozás-oldalkidobás-rendrakás), 60l gyűjtő.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718067071
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 149 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 65 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Anyag (ház): | Acéllemez |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 18 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 1 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelzővel |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 400 m² |
| Highwheeler: | Highwheelerrel |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,4 kW |
| Teljesítmény (PS): | 3,2 LE |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 25,5 cm |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 28,1 kg |
| Magasság: | 57,0 cm |
| Szélesség: | 57,0 cm |
| Mélység: | 158,0 cm |

























