GLM-51S Premium-NP170 motoros önjáró fűnyíró 4in1 51 cm
Cikkszám 4926127Termékleírás
Cikkszám 4926127
A GLM-51S Premium - NP170 a Gama Garden benzinmotoros Premium fűnyíró család legnagyobb tagja. A fűnyírót a Zongshen Ltd. motorgyártó óriás által gyártott erőteljes, 171 cm3-es, 4-ütemű OHV motor hajtja, mely a robosztus fémvázra rászerelve nagy teherbírást biztosít a gépnek. Az önjáró funkciót a GT (saját ágazatában a világ vezető gyártója) önjáró rendszere teszi megbízhatóvá. Az 51 cm szélességű vágókés nagy, akár 2000 m2-es területek karbantartására is alkalmassá teszi a fűnyírót. A 6 fokozatú magasságállítás segítségével 30 és 80 mm közötti méretűre vághatja a füvet, melyet igény vagy tetszés szerint, egyszerűen egy központi magasságállító kar segítségével szabályozhat. A gyepének kímélése érdekében a fűnyíró nagy méretű és széles kerekekkel lett szerelve, ami a súlyelosztásban segít, így a gyep nem sérül nyírás közben. A kerekek golyóscsapággyal szereltek a könnyű és akadálymentes mozgatáshoz. A 4in1 tulajdonságnak köszönhetően 4 különböző módon használhatja fűnyíróját: a 70 literes, telítettség jelzővel és porvédő fedéllel ellátott kosárba gyűjtheti a füvet, oldal vagy hátsó kidobással, vagy mulcsozó funkcióban. A váz orrára erősített fogantyú könnyebbé teszi a szállítást és hogy minél kisebb helyen, kompaktabbul tudja tárolni a gépet, a tolókarokat egy gyorscsatlakozó segítségével könnyedén összehajthatja. A kényelmes használatot az ergonomikus kialakítású, szivacsos tolórúd segíti. A fűnyíró szintén fel van szerelve egy vízcsatlakozó kuplunggal, amire egy gyorscsatlakozó segítségével egyszerűen rácsatlakoztathatja a kerti locsolócsövet és a fűnyírás végeztével azonnal lemoshatja a vázat.
A gyártó adatai
Acquaer Kft.
Szatmári út 11
4900 Fehérgyarmat
ferenc.csobay@leopump.com
5999885857784
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 30 mm |
| Vágásszélesség: | 51 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 80 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 70 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 6 Darab |
| Első kerék átmérője: | 20 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,0 kg |
| Magasság: | 105,0 cm |
| Szélesség: | 53,0 cm |
| Mélység: | 160,0 cm |





