Hyundai HYD-149CC önjáró, benzines fűnyíró
Cikkszám 5125091Termékleírás
Cikkszám 5125091
A HYD-149CC egy nagyteljesítményű, önjáró benzinmotoros fűnyíró. Mindenhol fontos az esztétika, így a kertet sem hagyhatjuk figyelmen kívül. Ez a fűnyíró, japán fejlesztésű, hatalmas 149 cm3-es motorjával hosszú élettartamot garantálva segíti a kert rendjének fenntartását.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547047614
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 149 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 55 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Porszórt acél |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Első kerék átmérője: | 15 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 2 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,3 kW |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Sarlókés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,3 kg |







