Hyundai HYD - 149CC - W46 önjáró benzinmotoros fűnyíró (46 cm)
Cikkszám 5268818Termékleírás
Cikkszám 5268818
A HYD-149CC egy nagyteljesítményű, önjárós benzinmotoros fűnyíró, amely fém vázzal rendelkezik. Mindenhol fontos az esztétika, így a kertet sem hagyhatjuk figyelmen kívül. Ez a fűnyíró, modern fejlesztésű, 149 cm³-es négyütemű motorjával hosszú élettartamot garantálva segíti a kert rendjének fenntartását. A 3,1 LE-s gép percenkénti maximális 3000-es fordulatszámával könnyedén elbánik a vastagabb szárú gaznövényekkel is, így nem kell aggódnunk, hogy bármiben megakadna. A 46 cm-es vágási szélesség nagyobb területek gyors és hatékony nyírását teszi lehetővé, míg a vágási magasság 25-75 mm-ig, 7 fokozatban, központilag állítható, hogy a gyep mindig az elképzeléseink szerint nézzen ki.
Az önjárós funkció megkönnyíti a használatot, különösen nagyobb területeken, hiszen a fűnyíró saját hajtásával könnyedén előrehalad, így kevesebb fizikai erőfeszítésre van szükség. A 55 literes fűgyűjtője nagyobb területek lenyírására is ürítés nélkül alkalmas, ezáltal kényelmesebb és hatékonyabb a fűnyírás. Az alacsony kézre ható vibráció eléri, hogy hosszabb távokat is lenyírhassunk a kéz elfáradása nélkül.
A HYD-149CC sokoldalúságának, 46 cm-es vágási szélességének és önjárós tulajdonságának köszönhetően tökéletes társa lehet mindenkinek, aki a fűnyírás nemes feladatára készül.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048499
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 149 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 60 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 2 Darab |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 2 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 200 m² |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,3 kW |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 27,5 kg |
| Magasság: | 11,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 20,0 cm |







