Hyundai HYD - 99CC - N benzinmotoros fűnyíró
Cikkszám 5268826Termékleírás
Cikkszám 5268826
A Hyundai HYD-99CC-N egy 99 cm³-es, négyütemű OHV motorral szerelt benzinmotoros fűnyíró, amely 1,5 kW (2,4 LE) teljesítménnyel dolgozik, ideális választás kisebb és közepes méretű kertek karbantartására 600m². A 400 mm-es vágási szélesség hatékony munkavégzést tesz lehetővé, a kerekenként állítható vágási magasság pedig három fokozatban (25-65 mm) biztosítja a gyep igény szerinti megmunkálását. A fűnyíró műanyag házzal készül, amely nemcsak könnyűvé teszi a szerkezetet, de ellenáll a korróziónak is, ezzel növelve a készülék élettartamát. A 45 literes műanyag fűgyűjtő, textil betéttel, ritkább ürítést tesz lehetővé nagyobb területek esetén. A 6,37 m/s² kézre ható vibráció alacsony szinten tartja a kényelmetlenséget hosszabb használat során. A Hyundai HYD-99CC-N megbízható és könnyen kezelhető megoldást kínál azok számára, akik hatékony és korrózióálló fűnyírót keresnek otthoni használatra.
A gyártó adatai
DEVON IMP-EX KFT
Noszlopy utca 34
1103 Budapest
logisztika@devon.hu
5999547048505
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 99 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 50 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 2 Darab |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 20,0 kg |
| Magasság: | 85,0 cm |
| Szélesség: | 43,0 cm |
| Mélység: | 62,0 cm |











