LUX-TOOLS B-RM-51-A B benzines fűnyíró
Cikkszám 4882502Termékleírás
Cikkszám 4882502
A LUX-TOOLS B-RM-51-A B benzines fűnyíró segít a nagy kertek gyepének ápolásában. Nagy teljesítménye meggyőző, és a vezeték nélküli kivitelnek köszönhetően maximális mozgásszabadságot biztosít a nagy kiterjedésű zöldterületek nyírásakor. A fűnyíró erős, 4 ütemű, 2600 W teljesítményű, 170 cm3-es lökettérfogatú motorral felszerelt. 51 cm-es vágási szélességével nagy, akár 1700 m2-es gyepterületeken is használható.
Kényelmes gyepápolás
A benzinmotoros fűnyíró ergonomikus softgrip-fogantyúval és hajtókarral rendelkezik. Így kényelmesen és könnyedén irányíthatja. A 7 fokozatú, 25 mm-től 75 mm-ig terjedő központi magasságállításnak köszönhetően a markolat magassága a testmagassághoz igazítható. A praktikus mulcsozó készletnek köszönhetően a levágott füvet műtrágyaként is a gyepre juttathatja. Ezenkívül a fűnyíró nagy, 60 l térfogatú, kemény tetejű gyűjtőzsákkal rendelkezik, amely automatikusan összegyűjti a levágott füvet. A töltöttségi szintjelzőnek köszönhetően bármikor láthatja, hogy mennyire van tele a gyűjtőkosár.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872348694
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 125 cm³ |
| Vágásszélesség: | 51 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Anyag (ház): | Acél |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 30,0 kg |
| Magasság: | 46,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 89,0 cm |





























