LUX-TOOLS Benzines fűnyíró B-RM-132/40 2,1 kW
Cikkszám 5422464Termékleírás
Cikkszám 5422464
A LUX-TOOLS B-RM-132/40 benzines fűnyíró megbízható segédeszköz, ha hatékony és erőteljes megoldást keres a közepes méretű befüvesített területek karbantartásához. Erőteljes négyütemű motorjával és 40 cm-es vágási szélességével gyorsan és könnyedén formába hozhatja kertjét. Ez a modell akár 1500 m2-es területek kényelmes és alapos nyírására is ideális, zavaró kábel nélkül.
Elképesztő teljesítmény a gyepen
A benzines fűnyíró legnagyobb előnye tartós teljesítményében rejlik. A 132 cm³-es négyütemű motorral felszerelt B-RM-132/40 figyelemre méltó, 2,1 kW (2,8 LE) névleges teljesítményt nyújt. Ez az Ön számára a következőt jelenti: Még a sűrű vagy enyhén nedves fű is megbízhatóan és teljesítménycsökkenés nélkül nyírható. Időt takaríthat meg, a motor pedig a legnehezebb munkák során is helytáll, így hosszú ideig gyönyörködhet az ápolt gyepben.
Rugalmas vágási magasság a tökéletes eredményért
A vágási magasság rugalmas beállítási lehetőségeinek köszönhetően a végeredményt precízen saját igényeire szabhatja. A vágási magasság központilag, 3 fokozatban választható meg, 25 mm és 65 mm között. Akár a rövidre vágott díszpázsitot kedveli, akár a száraz időszakokban kicsit hosszabbra szeretné hagyni - Ön dönti el, hogyan nézzen ki a gyep. A vágási magasság precíz beállításával mindig optimális szálhosszt érhet el, így gyepe egészséges és életerős lesz.
Könnyű kezelés és egyszerű fűnyírás
Bár benzines modell, tervezése során a könnyű kezelhetőségre és a magas komfortfokozatra is gondot fordítottak. A masszív műanyag ház révén kisebb a súlya, a golyóscsapágyazott kerekek (elöl és hátul 16,5 cm) pedig gondoskodnak a könnyű manőverezhetőségről - még a virágágyások és a fák körül is. A nagyméretű, 45 l-es textil gyűjtőzsák hatékonyan felfogja a nyesedéket, ezáltal csökken az ürítés gyakorisága. Így Ön a fűnyírásra koncentrálhat, és állandó megszakítások nélkül élvezheti a könnyű kezelhetőséget és a tiszta végeredményt.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007878103419
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 132 cm³ |
| Vágásszélesség: | 40 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 65 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 45 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Műanyag |
| Kerékcsapágy: | Siklócsapágy |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 3 Darab |
| Első kerék átmérője: | 16,5 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 0 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 500 m² |
| Highwheeler: | Highwheeler nélkül |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszár nélkül |
| Teljesítmény (kW): | 2,1 kW |
| Teljesítmény (PS): | 2,8 LE |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 16,5 cm |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,0 kg |
| Magasság: | 42,0 cm |
| Szélesség: | 47,5 cm |
| Mélység: | 78,0 cm |

























