LUX - TOOLS benzines fűnyíró B - RM - 145 / 46 kerékhajtással 2,3 kW 46 cm
Cikkszám 5222419Termékleírás
Cikkszám 5222419
A LUX-TOOLS B-RM-145/46 benzines fűnyíró nagy teljesítményű, 4 ütemű motorjával és 2,3 kW-os (3,1 LE) teljesítményével tökéletes megoldást kínál nagyméretű, legfeljebb 1500 négyzetméteres gyepfelületekhez. 46 cm-es vágási szélességének köszönhetően a lehető legrövidebb idő alatt teszi lehetővé a hatékony gyepápolást. A robusztus acélszerkezet és az ergonomikus puha markolat kombinációja kényelmes kezelést és hosszú élettartamot biztosít. ,
Állítható magasság az egyéni vágási magassághoz
A 7 fokozatú központi magasságállítással a vágási magasság 25 és 75 mm között rugalmasan állítható. Így tetszés szerint tökéletes hosszúságra vághatja pázsitját. A hátsó kidobó a levágott füvet közvetlenül a nagyméretű, 55 literes textilgyűjtő kosárba helyezi, amely könnyen kiüríthető.
Kerékmeghajtással a könnyed munkavégzéshez
A kapcsolható, két fokozatú hátsókerék-hajtás optimális segítséget nyújt a munkavégzéshez, különösen egyenetlen talajon. A nagy, golyóscsapágyas Highwheeler hátsó kerekek optimális vonóerőt biztosítanak, és megkönnyítik a manőverezést még nagy igénybevételt jelentő felületeken is.
Ergonomikus kialakítás a maximális kényelem érdekében
Az állítható magasságú tolókar segítségével a testmagasságához igazíthatja a fűnyírót. Az ergonomikus puha markolat csökkenti a rezgéseket, valamint kényelmes és biztonságos kezelést tesz lehetővé. Ezenkívül a tolókar helytakarékosan összecsukható, ami megkönnyíti a tárolását. A jól átgondolt kialakítás könnyű használatot és egyenletes vágásképet biztosít, így a gyep mindig optimálisan ápoltnak tűnik.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007872349349
Sicherheitshinweise
Használjon maszkot Használjon hallásvédőt Használjon védőszemüveget
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 144 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 55 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkció nélkül |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Hátsó kiszórás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 16,5 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Kerékhajtás fokozatok száma (darab): | 2 Darab |
| Fogóháló típusa: | Textilzsák |
| Felfogózsák töltöttségjelző: | Szintkijelző nélkül |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 500 m² |
| Highwheeler: | Highwheelerrel |
| Állítható magasságú főtartó: | Állítható magasságú vezetőszár |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszár nélkül |
| Teljesítmény (kW): | 2,3 kW |
| Teljesítmény (PS): | 3,1 LE |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 25,0 cm |
| Gyepfésű: | Gyepfésű nélkül |
| Vágórendszer: | Orsókés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,0 kg |
| Magasság: | 44,0 cm |
| Szélesség: | 56,0 cm |
| Mélység: | 80,5 cm |
























