Stiga CP1 484 WSQ önjáró benzinmotoros fűnyíró
Cikkszám 5340625Termékleírás
Cikkszám 5340625
A Stiga CP1 484 WQ 4 funkciós önjáró fűnyíró. A fűgyűjtés a könnyen levehető, 60 literes telítettség jelzővel ellátott fűgyűjtőbe történik. Nagyobb fű esetén hátsó vagy oldalsó kidobás állítható be. A 46 cm széles, porszórt festésű, robosztus fémház rendkívüli stabilitást és hosszú élettartamot biztosít. Állítható, kényelmes tolókar és központi magasságállítás fokozza a kényelmet. Az erőteljes 139 cm3-es Stiga motor a nagy méretű kertek remek gépévé teszi.
A gyártó adatai
Stiga S.P.A.
Via del Lavoro 6
31033 Castelfranco Veneto TV
austria@support.stiga.com
8008984858329
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 22 mm |
| Lökettérfogat: | 139 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 80 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 60 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 6 Darab |
| Első kerék átmérője: | 20 cm |
| Üzemanyag: | Ólommentes benzin |
| Javasolt max. terület (m²): | 1 200 m² |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,2 kW |
| Teljesítmény (PS): | 3 LE |
| Motortípus: | 4-ütemű motor |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 28,0 cm |
| Vágórendszer: | Fűnyíró kés |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 28,0 kg |
| Magasság: | 85,0 cm |
| Szélesség: | 49,0 cm |
| Mélység: | 56,0 cm |









