Villager Prime 4011 T benzines fűnyíró
Cikkszám 5122189Termékleírás
Cikkszám 5122189
Villager Prime 4011 T benzines fűnyíró. Motorja erős, nyomatékos 4 ütemű, léghűtéses, T 6 OHV, melynek lökettérfogata 146 cm³. Tolós modell, melynek munkaszélessége 46 cm. A munkamagasság központi magasságállítás lehetőségével 7 szinten, 25 mm és 75 mm között változtatható. 50 literes fűgyűjtő, központi kerékmagasság állítás. Lehetséges funkciók a fűnyírás gyűjtőzsákba, mulcsozás, oldalkidobás funkció.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032612607,8605032612669
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 146 cm³ |
| Vágásszélesség: | 46 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 50 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtás nélkül |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 17,8 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 2,6 kW |
| Teljesítmény (PS): | 3,5 LE |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 20,3 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 31,0 kg |
| Magasság: | 44,0 cm |
| Szélesség: | 89,0 cm |
| Mélység: | 53,0 cm |






