Villager Prime 5111T önjáró benzines fűnyíró
Cikkszám 5122205Termékleírás
Cikkszám 5122205
Négyütemű, léghűtéses motor, 173 cm3, 51 cm-es munkaszélesség, önjáró, központi kerékmagasság állítás, 50 literes fűgyűjtő, oldakidobás funkció.
A gyártó adatai
Villager Tools Hungary
Baross u. 89
2040 Budaörs
tamas.krizsan@villager.hu
8605032635897,8605032612614
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Minimális vágásmagasság: | 25 mm |
| Lökettérfogat: | 173 cm³ |
| Vágásszélesség: | 51 cm |
| Maximális vágásmagasság: | 75 mm |
| Fűgyűjtő térfogat: | 65 l |
| Kerékmeghajtás: | Kerékhajtással |
| Mulcsozási funkció: | Mulcsozó funkcióval |
| Vágási magasság beállítása: | Vágási magasság beállítással |
| Fűkidobás: | Mulcsozás & oldalsó fűkidobás |
| Anyag (ház): | Acél |
| Kerékcsapágy: | Golyóscsapágyak |
| Vágás mag. lefok. sz.: | 7 Darab |
| Első kerék átmérője: | 17,8 cm |
| Üzemanyag: | Benzines |
| Fogóháló típusa: | Műanyag doboz |
| Állítható magasságú főtartó: | A vezetőszár nem állítható magasságú |
| Összecsukható főtartó: | Összecsukható vezetőszárral |
| Teljesítmény (kW): | 3,0 kW |
| Teljesítmény (PS): | 4,1 LE |
| Hátsó kerék átmérője (cm): | 25,4 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 39,0 kg |
| Magasság: | 53,0 cm |
| Szélesség: | 58,0 cm |
| Mélység: | 88,0 cm |





