Agrimotor R52A-L60 rotációs kertikapa
Cikkszám 1899772Termékleírás
Cikkszám 1899772
Megbízható, erős, strapabíró felépítésű rotációs kapa. A tolórúd függőlegesen és vízszintesen is állítható. Műszakilag megbízhatóbb, beállítást nem igénylő kúpos kuplunggal szerelt modell. A sokoldalú felhasználhatóságát a kapához csatlakoztatható különböző művelő eszközök teszik lehetővé.
A gyártó adatai
Agrimotor Kft.
Konkoly-Thege Miklós utca 29-33
HU-1121 Budapest
pecs@limex.biz
5998758713592
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális megmunkálási méret: | 80 cm |
| Lökettérfogat: | 196 |
| Munkamélység: | 22 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Állítható munkaszélesség |
| Tolókar: | Állítható |
| Sebességfokozatok: | Előre |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 43,0 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 62,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |



