Al-Ko MH 540 Comfort motoros kapa ergonomikus tolókarral
Cikkszám 4771507Termékleírás
Cikkszám 4771507
A kerti mindenes
Az MH 540 Comfort motoros kapa az Ön robusztus és sokoldalú kerti segítője a hatékony és időtakarékos használat érdekében. Nagyobb felületeken egyénileg három területen is használható: művelés, szellőztetés vagy talajlazítás. A hobbikertészek számára ideális motoros kapa különösen megkönnyíti a nagyobb területek lazítását. Használja a talaj vetéshez való előkészítésére, a talaj fellazításához, a tápanyagok és a műtrágya vagy a friss termőtalaj bedolgozására. A motoros kapa munkaszélessége 54 cm, és a finom omlós talaj érdekében négy aprítókéssel rendelkezik, amelyek akár 33 cm mélységet is elérhetnek. Az 51 kg-os középkategóriás készülék 3 irányban állítható fékszárának köszönhetően a munkamélység igény szerint állítható. A szállítókerék is könnyen állítható munkahelyzetből szállítási helyzetbe szerszám nélkül. A különösen stabil és ergonomikus kormány gondoskodik a kíméletes testtartásról, az erőteljes 3,45 kW-os (4,7 LE) motor pedig védi az erőtartalékait munka közben.
Biztonság
A biztonsági kézi kar megakadályozza, hogy a vágókés véletlenül elforduljon. A robusztus acéllemezből készült kiváló minőségű burkolat védi a használót a repülő kövektől és földtől.
A gyártó adatai
AL-KO Geräte GmbH
Ichenhauser Straße 14
89359 Kötz
gardentech@al-ko.com
4003718063219
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 4,69 LE |
| Maximális megmunkálási méret: | 54 cm |
| Lökettérfogat: | 196 |
| Teljesítmény: | 3,45 kW |
| Munkamélység: | 33 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Fix munkaszélesség |
| Sebességfokozatok: | Előre & hátra |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 51,0 kg |
| Magasság: | 109,0 cm |
| Szélesség: | 46,3 cm |
| Mélység: | 140,0 cm |







