Kapálógép benzines Rotalux R52A-H55
Cikkszám 4169066Termékleírás
Cikkszám 4169066
A rotációs kapáink azonos alvázon, különböző gyártók motorjaival készülnek. Választható motorok, a Loncin, a Briggs és a Honda bizonyos modelljei. A kisebb teljesítményű motorokkal szerelt kapák 4, a nagyobbak 6 kapataggal készülnek. A megfelelő erőátvitelt egy kúpos kuplung szerkezet és a bronz csiga- ill. fogaskerékkel szerelt hajtómű biztosítja. A kapák tolórúdja vízszintesen és függőlegesen is állítható.
A gyártó adatai
Agrimotor Kft.
Konkoly-Thege Miklós utca 29-33
HU-1121 Budapest
pecs@limex.biz
5998758713615
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Lökettérfogat: | 163 |
| Teljesítmény: | 3,3 kW |
| Munkamélység: | 23 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Állítható munkaszélesség |
| Tolókar: | Állítható |
| Sebességfokozatok: | Előre |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 41,0 kg |
| Magasság: | 98,0 cm |
| Szélesség: | 62,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |



