LUX-TOOLS B-BH-196/60 benzines kapálógép
Cikkszám 3151768Termékleírás
Cikkszám 3151768
A LUX-TOOLS B-BH-196/60 benzines kapálógép 196 cm3-es hengerűrtartalmú négyütemű motorral rendelkezik, és bármilyen talaj gond nélkül megmunkálható vele. A négy darab négyágú kapatag átmérője 16 cm. Mindkét oldalon oldaltárcsák találhatók. Kellemes munkavégzést biztosít az ergonomikus, oldalt állítható nyélmarkolat és a védő- és szállítókerék. A munkaszélesség 60 cm, a munkamélység 13 cm.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048124684221
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 4,21 LE |
| Maximális megmunkálási méret: | 60 cm |
| Lökettérfogat: | 196 |
| Teljesítmény: | 3,1 kW |
| Munkamélység: | 13 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Fix munkaszélesség |
| Tolókar: | Állítható |
| Sebességfokozatok: | Előre |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 34,5 kg |
| Magasság: | 120,0 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 130,0 cm |











