Robbanómotorosrotációs kapa
Cikkszám 4771093Termékleírás
Cikkszám 4771093
Robbanómotoros rotációs kapa 6 kapataggal.
A gyártó adatai
GRAN-EXPORT KFT.
Madár utca 2
04002 DEBRECEN
gran-export@vivamail.hu
5999546710403
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 3,54 LE |
| Maximális megmunkálási méret: | 60 cm |
| Lökettérfogat: | 139 |
| Munkamélység: | 30 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Állítható munkaszélesség |
| Tolókar: | Állítható |
| Sebességfokozatok: | Előre |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Magasság: | 69,0 cm |
| Szélesség: | 38,0 cm |
| Mélység: | 67,0 cm |



