STIGA benzinmotoros kapálógép SRC 36 V
Cikkszám 5540745Termékleírás
Cikkszám 5540745
123 cm3-es benzinmotorral (4 ütemű) működő rotációs kapálógép, 36 cm-es munkaszélességgel és 12 cm-es munkamélységgel, 4 darab fém kapataggal és 1 elülső kerékkel felszerelve.
123 cm3-es, 4 ütemű benzinmotor - 1,90 kW
Munkaszélesség: 36 cm
Munkamélység: 12 cm
2+2 fém kapatag
Egy elülső kerék
A gyártó adatai
ST. S.p.A.
Via Del Lavoro 6
Treviso
31033 Castelfranco Veneto
italy@support.stiga.com
8008984821484
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 2,58 LE |
| Maximális megmunkálási méret: | 36 cm |
| Lökettérfogat: | 123 |
| Teljesítmény: | 1,9 kW |
| Munkamélység: | 20 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Fix munkaszélesség |
| Tolókar: | Állítható |
| Sebességfokozatok: | Előre |
| Támasztó- & szállítókerék: | Tartó- és szállítókerékkel |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,0 kg |
| Magasság: | 90,0 cm |
| Szélesség: | 41,0 cm |
| Mélység: | 120,0 cm |















