STIGA benzinmotoros kapálógép SRC 550 RG
Cikkszám 5540703Termékleírás
Cikkszám 5540703
A STIGA SRC 550 RG Kapálógép ötvözi a kényelmet és a manőverezhetőséget. Az SRC 550 RG motorja egy 125 köbcentis (1,66 kW) négyütemű benzinmotor, két sebességfokozattal (1 előre és 1 hátramenettel), amelyek lehetővé teszik a talaj megmunkálását veteményeskertekben és szántóföldeken, miközben kisebb a munkát végző erőfeszítése. A négy kapatag (mindkét oldalon kettő), 50 cm munkaszélességgel és 20 cm mélységgel biztosítják a földrögök megfelelő feldarabolódását, és a talajt könnyedén újrarendezik és előkészítik a vetésre. Az oldalsó védőtárcsák lehetővé teszik a gép biztonságos használatát fák közelében is. A fogantyú magassága és szöge a felhasználói kényelem érdekében állítható. Az SRC 550 RG két első kerékkel rendelkezik a könnyű szállítás érdekében.
A gyártó adatai
ST. S.p.A.
Via Del Lavoro 6
Treviso
31033 Castelfranco Veneto
italy@support.stiga.com
8008984855984
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Maximális megmunkálási méret: | 50 cm |
| Lökettérfogat: | 125 |
| Munkamélység: | 20 cm |
| Állítható munkaszélesség: | Fix munkaszélesség |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 42,0 kg |
| Magasság: | 110,0 cm |
| Szélesség: | 50,0 cm |
| Mélység: | 130,0 cm |







