Cserepes növények mini törzsön cserépátmérő körülbelül 14 cm
Cikkszám 5092119Termékleírás
Cikkszám 5092119
A mini törzsön lévő cserepes növények sokféle, vidám színekben és különböző fajtákban pompázó növényeket kínálnak. Leginkább napos és szélvédett helyen érzik jól magukat, valamint jól vízáteresztő, cserepes növényföldben, hogy elősegítse az egészséges növekedést és a bőséges virágképződést. A hidegebb téli hónapokban ezek a növények a 12 °C és 15 °C közötti hőmérsékletű helyiségeket kedvelik.
A gyártó adatai
Hamiplant
Venus 280
26472 LP Honselersdijk
obi@hamiplant.nl
8717432650179,8719194534506
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Az edény anyaga: | Műanyag1 |
| Élőhely: | Napos |
| Aktuális növénymagasság: | 50 - 60 cm |
| Növekedési forma: | Törzs |
| max. növési magasság cm-ben: | 60 cm |
| Növekedés: | Közepesen gyors |
| Trágyázás: | 2 hetente trágyázza |
| Vízszükséglet: | Magas |
| Alkalmas a következőkre: | Kültér |
| Növények száma: | 1 |
| Illat: | Illattal |
| Edény átmérője: | 14 cm |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Virágzási időszak kezdete: | Május |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 2,00 kg |
| Magasság: | 40,0 cm |
| Szélesség: | 16,8 cm |
| Mélység: | 16,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



