Fukszia kompozíció cinkcserépben 2-féle változatban cserépátmérő kb. 12 cm
Cikkszám 5169727Termékleírás
Cikkszám 5169727
Ez a dekoratív cink öntözőkannában elhelyezett eredeti növényválogatás vonzó látványosság ablakpárkányon, balkonon vagy teraszon. A kompozícióba egy fukszia (Fuchsia) és egy borostyán (Hedera) tartozik. Tapasztalja meg azt az örömöt, hogy ezt a lenyűgöző növényt a kertjében láthatja, és élvezheti a fukszia virágzását.
Többféle mintával / színváltozatban kapható termék. Az ár 1 db-ra vonatkozik. Online vásárlás esetén a tényleges termékváltozat véletlenszerűen kerül kiválasztásra. Válasszon tetszése szerint a legközelebbi OBI Áruházban!
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194494619
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Az edény anyaga: | Cink |
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| max. növési magasság cm-ben: | 30 cm |
| Növekedés: | Lassú |
| Trágyázás: | A növekedési időszakban folyékony trágyával |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Alkalmas a következőkre: | Kültér |
| Növények száma: | 2 |
| Edény átmérője: | 12 cm |
| A virágzás vége: | Szeptember |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 1,40 kg |
| Magasság: | 20,0 cm |
| Szélesség: | 14,4 cm |
| Mélység: | 14,4 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



