Réti füzény cserépátmérő kb. 15 cm Lythrum salicaria ibolyakék
Cikkszám 5123013Termékleírás
Cikkszám 5123013
A réti füzény (Lythrum salicaria) egy őshonos vadon élő évelő növény, amelynek júliustól szeptemberig nyíló virággyertyái vannak. Sok rovar használja ezt a gazdag táplálékforrást. A nedves, vizes vagy akár mocsaras talajokat és a napos vagy félárnyékos helyeket kedveli. A kerti füzény kizárólag függőlegesen növekszik és általában a 1,5 m-es magasságot is eléri.
A gyártó adatai
Landgard Blumen & Pflanzen GmbH
An de Klus 46
BIO Kontrollstelle: DE-ÖKO-039
47608 Geldern-Lüllingen
info-obi@landgard.de
4002420996709
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Élőhely: | Napos vagy félárnyékos |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 40 cm |
| Vízszükséglet: | Magas |
| Alkalmas a következőkre: | Kültér |
| Edény átmérője: | 15 cm |
| A virágzás vége: | Augusztus |
| Virágzási időszak kezdete: | Június |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 800 g |
| Magasság: | 34,0 cm |
| Szélesség: | 15,0 cm |
| Mélység: | 15,0 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



