Kompozíció különböző hagymás növényekkel füles kosárban cserépátmérő: kb. 23 cm
Cikkszám 4197117Termékleírás
Cikkszám 4197117
A dekoratív kosárban elhelyezett különböző tavaszi virágok tavaszi hangulatot árasztanak az erkélyen, a teraszon vagy az ajtó előtt. A növény fagytól védett helyen fejlődik a legjobban, így hosszú ideig örömét lelheti benne. A kompozíció a lakásban rövid ideig díszíti környezetét, de a hosszabb virágzás érdekében hamarosan a szabadba vihető.
A gyártó adatai
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194194465
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Aktuális növénymagasság: | 20 - 30 cm |
| Növekedési forma: | Függőleges |
| max. növési magasság cm-ben: | 35 cm |
| Növekedés: | Közepesen gyors |
| Vízszükséglet: | Normál |
| Illat: | Illattal |
| Edény átmérője: | 23 cm |
| A virágzás vége: | Március |
| Virágzási időszak kezdete: | Február |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 3,40 kg |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



