Aquastic elektromos forróvíztároló 100 l függőleges
Cikkszám 4883815Termékleírás
Cikkszám 4883815
Aquastic AQ Eco ErP elektromos, zártrendszerű forróvíztárolók a használati melegvíz igény kielégítésére szolgálnak. A zártrendszerű tárolós vízmelegítők tartálya acéllemezből készül, a korrózió elleni védelmet speciális, titán tartalmú tűzzománc bevonat és aktív magnézium anód biztosítja. Ezek a készülékek több vízvételi hely, illetve zuhanyzós csaptelepek ellátására alkalmasak. A készülékek hőszigetelése freonmentes, ciklopentán hajtóanyagú poliuretán szigetelő hab. A fémburkolatú kivitelek nanokerámiás felület előkészítéssel rendelkeznek. AQ Eco 100 ErP forróvíztároló (fali). Zártrendszerű, elektromos fvt. Kiváló hőszigetelés, energiatakarékos. Speciális tűzzománcozott tartály. Extra védelem korrózió ellen -külső hőmérséklet szabályozás. Felfűtési idő 65 C-ra 3-5 óra alatt. Űrtartalom: 100 liter. Villamos teljesítmény: 1,8 kW.
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935914674
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,8 kW |
| Fűtési időtartam: | 3,5 h |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 65 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Felszerelés: | Függőleges |
| Típus: | Fali vízmelegítő |
| Térfogat: | 100 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 29,4 kg |
| Magasság: | 84,7 cm |
| Szélesség: | 49,6 cm |
| Mélység: | 49,6 cm |









