AQUASTIC elektromos forróvíztároló 80 liter
Cikkszám 4681326Termékleírás
Cikkszám 4681326
AQ ECO 80 ErP elektromos forróvíztároló a legújabb technológiával készült, speciális tűzzománc bevonat felhasználásával előállított termék, melyek háztartási, kommunális és ipari használati melegvíz-igény kielégítésére szolgál. A készülék hőszigetelése freonmentes kemény poliuretán habbal, hosszú élettartammal. Villamos teljesítmény 1,8 kW. Felfűtési idő 65 C-ra 2,8 h. Melegvíz hőmérséklet max. 65 C. Max. üzemi nyomás 0,6 MPa. Csapolási profil M, energiahatékonysági osztály - C.
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935914667
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,8 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 65 °C |
| Felszerelés: | Függőleges |
| Típus: | Kerek |
| Térfogat: | 80 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,5 kg |
| Magasság: | 69,7 cm |
| Szélesség: | 49,6 cm |
| Mélység: | 49,6 cm |







