Aquastic Flat elektromos forróvíztároló szabályozóval 80 l függőleges/vízszintes
Cikkszám 4883898Termékleírás
Cikkszám 4883898
AQ Flat 80 ErP elektromos, zártrendszerű forróvíztárolók a használati melegvíz igény kielégítésére szolgálnak. A zártrendszerű tárolós vízmelegítők tartálya acéllemezből készül, a korrózió elleni védelmet speciális, titán tartalmú tűzzománc bevonat és aktív magnézium anód biztosítja. Ezek a készülékek több vízvételi hely, illetve zuhanyzós csaptelepek ellátására alkalmasak. A készülékek hőszigetelése freonmentes, ciklopentán hajtóanyagú poliuretán szigetelő hab. A fémburkolatú kivitelek nanokerámiás felület előkészítéssel rendelkeznek. Függőlegesen és vízszintesen egyaránt elhelyezhető. Helytakarékos lapos forma. Energiahatékony kéttartályos kivitel. Gyors vízmelegítés, nagymennyiségű melegvíz. Kiváló hőszigetelés. Éjszakai (vezérelt) áramról működtethető. Szabályozható vízhőmérséklet. Zártrendszerű, elektromos fvt. Kiválóhőszigetelés, energiatakarékos. Speciális tűzzománcozott tartályok. Extra védelem korrózió ellen. Felfűtési idő 65 C-ra (függőleges) 2 óra. Felfűtési idő 65 C-ra (vízszintes) 1,7 óra. Űrtartalom: 80 liter. Villamos teljesítmény: 1,2 Kw + 0,8 Kw (2 Kw).
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935901384
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 2 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 75 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Felszerelés: | Függőleges és vízszintes kivitel |
| Típus: | Lapos bojler |
| Térfogat: | 80 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 43,6 kg |
| Magasság: | 37,5 cm |
| Szélesség: | 60,0 cm |
| Mélység: | 36,4 cm |











