Ariston Velis Tech 50 Laposbojler
Cikkszám 5199880Termékleírás
Cikkszám 5199880
A Velis vízmelegítők Dupla Tartály technológiával működnek, melynél egy speciális fűtőelem a tartályokat külön is fűteni tudja. A két tartályos rendszer minimalizálja a fűtési időt valamint csökkenti a hőveszteséget azáltal, hogy nem keveredik a bejövő hideg víz a tartályban lévő meleg vízzel. Az ECO EVO funkció aktiválásával a Velis tudni fogja Önnek mikor és mennyi meleg vízre van szüksége. Ezzel a funkcióval optimalizálni tudja fogyasztását, csökkentve az energia pazarlást, miközben komfortosan gondoskodik Önről készüléke. A belső tartályok egy titánium tartalmú bevonatot kaptak, mely erős védelmet nyújt a korrózió valamint a vízkövesedés ellen. A Velis extra biztonsági funkciókkal rendelkezik: túlfűtés elleni védelem, fagyás elleni védelem, száraz működés auto felismerés, anti-legionella.
A gyártó adatai
Ariston
Via Broletto 44
20121 Milan
aristonholding@pec.aristonthermo.com
5411692100100
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,5 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 80 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 8 bar |
| Felszerelés: | Függőleges/vízszintes |
| Típus: | Lapos |
| Térfogat: | 45 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 21,7 kg |
| Magasság: | 78,1 cm |
| Szélesség: | 51,1 cm |
| Mélység: | 27,5 cm |








