Ariston vízmelegítő Blu Evo R 10 felső
Cikkszám 3929924Termékleírás
Cikkszám 3929924
Az Ariston BLU EVO R 10/3 EU vízmelegítő magas teljesítménye most kis méretben is elérhető, amely a Mini-Tank rendszernek köszönhető. Az Ariston vízmelegítők tartósságának titka az alapanyagok megválasztása: a készülékekben található fűtőszálak anyaga réz, ami biztosítja a korrózióvédelmet. Továbbá a készüléktípus tárolója speciális titánium tartlalmú bevonattal van ellátva, amely tovább növeli az élettartamot és a korrózióvédelmet. A megerősített külső kialakítás csökkenti a szivárgások esélyét és az esetleges karbantartások számát. Az Ariston vízmelegítők képesek hosszú ideig melegen tartani a felfűtött vizet, a nagy tömörségű és vastag poliuretán szigetelésnek köszönhetően. Ez a réteg határt szab a hőveszteségnek, optimalizálja a vízmelegítő teljesítményét és az Ön kényelmét.
A gyártó adatai
Ariston
Via Broletto 44
20121 Milan
aristonholding@pec.aristonthermo.com
5414849548824
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,2 kW |
| Fűtési időtartam: | 0,4 h |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 80 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 8 bar |
| Biztonság típusa: | IP24 |
| Felszerelés: | Pult fölé |
| Típus: | Vízmelegítő |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 6,6 kg |
| Magasság: | 36,0 cm |
| Szélesség: | 36,0 cm |
| Mélység: | 38,5 cm |







