Bojler Hajdu Z80ErP
Cikkszám 4104584Termékleírás
Cikkszám 4104584
Zártrendszerű, villamos fűtésű, fali függőleges forróvíztárolók. A HAJDU forróvíztárolók háztartási, kommunális, ipari használati melegvíz-igény kielégítésére szolgálnak. Az igen széles választéknak köszönhetően szinte minden igényhez választható optimálisan megfelelő készülék. A készülék egyidejűleg több vízvételi hely ellátására is alkalmas. A tárolt meleg víz mind tisztálkodási, mind étkezési célra alkalmas. A készülék külső burkolata magas fényű, fehér porlakk bevonattal ellátott acéllemez. A tárolótartály acéllemezből készül, a korrózió elleni védelmet fiziológiailag semleges, speciális tűzzománc és beépített magnézium aktívanód biztosítja.
Z80ErP forróvíztároló ( fali ):
Zártrendszerű, elektromos fvt.
Kiváló hőszigetelés, energiatakarékos
Speciális tűzzománcozott tartály
Extra védelem korrózió ellen
SMIELY fenéklap
Külső hőmérséklet szabályozás
Felfűtési idő 65 C - ra 2,8 óra alatt
Űrtartalom: 80 liter
Villamos teljesítmény: 1,8 kW
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935959132
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,8 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 80 °C |
| Felszerelés: | Függőleges |
| Típus: | Kerek |
| Térfogat: | 80 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 25,1 kg |
| Magasság: | 72,0 cm |
| Szélesség: | 51,5 cm |
| Mélység: | 51,5 cm |







