Electrolux ewh 50 si eec 2000 w 41 l-es tárolós vízmelegítő WiFi és bluetooth
Cikkszám 4912481Termékleírás
Cikkszám 4912481
Az Electrolux EWH 50 SI EEC 2000 W vízmelegítők univerzálisan telepíthetőek: függőlegesen és vízszintesen is felszerelhetőek, így szűk helyeken is elhelyezhetőek. Fokozott hőszigetelés: még nagyobb energiamegtakarítás hőmegtakarítással. Innovatív vízmelegítő. Max. üzemi hőmérséklet: 93 C
A gyártó adatai
Delton-Pipe Kft
II. Rákóczi Ferenc út 11
2314 Halásztelek
beszrezes@deltonpipe.hu
7381032421111
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 2 kW |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Biztonság típusa: | IPX4 |
| Felszerelés: | Függőleges és vízszintes kivitel |
| Típus: | Lapos bojler |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 22,0 kg |
| Magasság: | 96,0 cm |
| Szélesség: | 42,0 cm |
| Mélység: | 24,0 cm |









