Forróvíztároló AQ10A elektromos
Cikkszám 4010468Termékleírás
Cikkszám 4010468
AQ10A típusú elektromos forróvíztároló, mosogató alá helyezhető, helytakarékos és gyors felfűtéssel rendelkezik. Speciális tűzzománc tartályának köszönhetően extra védelemmel rendelkezika a korrózió ellen, a tartály űrtartalma 10 literes, energiatakarékos készülék. Szabályozható hőmérséklet beállítás lehetőséggel és fűtés kijelzővel rendelkezik. Maximális üzemi nyomás:0,6 MPa. Biztonság típus: IPX4. Fűtési időtartam: 18 perc.
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935632639
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 2 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 80 °C |
| Felszerelés: | Asztal alatti |
| Típus: | Vízmelegítő |
| Térfogat: | 10 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 7,1 kg |
| Magasság: | 46,3 cm |
| Szélesség: | 26,0 cm |
| Mélység: | 26,9 cm |





