Hajdu Cube elektromos forróvíztároló Smart vezérlés 120 liter
Cikkszám 4885026Termékleírás
Cikkszám 4885026
Hajdu Cube elektromos, zártrendszerű forróvíztárolók a használati melegvíz igény kielégítésére szolgálnak. A zártrendszerű tárolós vízmelegítők tartálya acéllemezből készül, a korrózió elleni védelmet speciális, titán tartalmú tűzzománc bevonat és aktív magnézium anód biztosítja. Ezek a készülékek több vízvételi hely, illetve zuhanyzós csaptelepek ellátására alkalmasak. A készülékek hőszigetelése freonmentes, ciklopentán hajtóanyagú poliuretán szigetelő hab. A fémburkolatú kivitelek nanokerámiás felület előkészítéssel rendelkeznek. Az új generációs CUBE nevű sorozat készülékei Smart Control vezérlésű öntanuló rendszerrel rendelkeznek, melyek segítségével még hatékonyabban és energiatakarékosabban állíthatunk elő használati melegvizet.Kerámia (szteatitos) fűtőtesttel rendelkezik, aminek nagy előnye a csekély vízkőképződés, a hosszabb éltettartam, és a lényegesen kisebb szervizelési költség. A többfunkciós Smart vezérlés egy öntanuló rendszer, ami megismeri a felhasználó vízvételi szokásait, és csak abban az időszakban fűti fel a vizet a kívánt hőfokra, amikor arra szükség van. A köztes időben a víz hőmérsékletét alacsonyan tartja, ezzel csökkentve a hőveszteséget, így a felhasznált elektromos áram mennyiségét is csökkenti.
A megoldás biztosítja a megfelelő vízhőfokot, felesleges energiafogyasztás nélkül.
A Smart üzemmód kikapcsolható, ebben az esetben mint egy normál bojler üzemel a készülék.
CUBE120S forróvíztároló (fali)
zártrendszerű, elektromos fvt.
kiváló hőszigetelés, energiatakarékos
speciális tűzzománcozott tartály
extra védelem korrózió ellen
Smart vezérlés
Kézi Beállítás idő-/ program beállítás
felfűtési idő 65 C-ra 2,1 óra alatt
űrtartalom: 120 liter
Fűtőteljesítmény: 2,4KW
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935901179
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Max. üzemi hőmérséklet: | 75 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Felszerelés: | Függőleges |
| Típus: | Négyzet alakú |
| Térfogat: | 120 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 49,2 kg |
| Magasság: | 75,7 cm |
| Szélesség: | 49,0 cm |
| Mélység: | 49,0 cm |





