Hajdu elektromos forróvíztároló 120 l függőleges Smart vezérlés
Cikkszám 4883864Termékleírás
Cikkszám 4883864
Z120Smart elektromos, zártrendszerű forróvíztárolók a használati melegvíz igény kielégítésére szolgálnak. A zártrendszerű tárolós vízmelegítők tartálya acéllemezből készül, a korrózió elleni védelmet speciális, titán tartalmú tűzzománc bevonat és aktív magnézium anód biztosítja. Ezek a készülékek több vízvételi hely, illetve zuhanyzós csaptelepek ellátására alkalmasak. A készülékek hőszigetelése freonmentes, ciklopentán hajtóanyagú poliuretán szigetelő hab. A fémburkolatú kivitelek nanokerámiás felület előkészítéssel rendelkeznek. Az új generációs Smart nevű sorozat készülékei Smart Control vezérlésű öntanuló rendszerrel rendelkeznek, melyek segítségével még hatékonyabban és energiatakarékosabban állíthatunk elő használati melegvizet. Kerámia (szteatitos) fűtőtesttel rendelkezik, aminek nagy előnye a csekély vízkőképződés, a hosszabb éltettartam, és a lényegesen kisebb szervizelési költség. Smart Control vezérlésű öntanulós rendszer. Kerámia szteatitos fűtőtestel rendelkezik. Zártrendszerű, elektromos fvt. Kiválóhőszigetelés, energiatakarékos. Speciális tűzzománcozott tartály. Extra védelem korrózió ellen. Felfűtési idő 65 C-ra 4,2 óra alatt. Űrtartalom: 120 liter. Villamos teljesítmény: 1,8 kW.
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935540453
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,8 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 65 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Felszerelés: | Függőleges |
| Típus: | Fali vízmelegítő |
| Térfogat: | 120 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 32,8 kg |
| Magasság: | 103,9 cm |
| Szélesség: | 51,5 cm |
| Mélység: | 51,5 cm |





