HAJDU elektromos forróvíztároló 80 l függőleges kerámiafűtővel
Cikkszám 5085089Termékleírás
Cikkszám 5085089
HAJDU Z 80 C ErP zártrendszerű, villamos fűtésű, fali függőleges forróvíztároló. Kerámia (szteatitos) fűtőtesttel rendelkezik, aminek nagy előnye, hogy a fűtőtest nem érintkezik közvetlenül a vízzel, így minimális a vízkőképződés, ez hosszabb élettartamot biztosít, valamint lényegesen kisebb szervizelési költséget jelent.
- Kerámia fűtőtest
- Minimális vízkőképződés
- Hosszabb élettartam
- Kiváló hőszigetelés, energiatakarékos
- Speciális tűzzománcozott tartály
- Extra védelem korrózió ellen
- Külső hőmérséklet szabályozás
- Felfűtési idő 65 C - ra 2,8 óra alatt
- Űrtartalom: 80 liter
- Villamos teljesítmény: 1,8 kW
A gyártó adatai
HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.
Külterület 0135/9.
hrsz
4243 Téglás
hajdu@hajdurt.hu
5995935919846
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 1,8 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 80 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 6 bar |
| Biztonság típusa: | IPX4 |
| Felszerelés: | Vízszintes |
| Típus: | Kerek |
| Térfogat: | 80 l |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 28,1 kg |
| Magasság: | 72,0 cm |
| Szélesség: | 51,5 cm |
| Mélység: | 51,5 cm |







