TESY elektromos vízmelegítő BILIGHT GCH 503520 B12TSR/50 literes/fekvő
Cikkszám 4963674Termékleírás
Cikkszám 4963674
A TESY BiLight GCH 503520 B12 TSR elektromos vízmelegítő, egy vízszintes fali bojler 18mm-es szigeteléssel. Üvegkerámia belső bevonat. Fagyás álló védelem. Nagy sűrűségű szigetelés és magasfokú hatékonyság CFC nélkül. Megbízható elektromos alkatrészek az összes európai biztonsági standardoknak megfelelően. Könnyen hozzáférhető, állítható termosztát - a mechanikus hőfok szabályzó a bojler alján helyezkedik el, nagy méretű és könnyen beállítható vele a kívánt hőmérséklet. A hőmérsékleti pontok jelzésekkel vannak ellátva, ezáltal lehetőséget adva, hogy a gyengén látók is beállíthassák. Az egyedi BiLight két funkciós kapcsoló - Egyedi és új design a be/ki kapcsoló gombnak, amely jelzőfényes - a kapcsolónak két üzemmódja van, amely láttatja a panel változó fényeit. A "melegítés" mód piros színt jelez és a "használatra kész" mód kéket, mikor a hőmérséklet eléri a beprogramozott értéket és használatra kész. Fűtési energia megtakarítás - csökkentett energia fogyasztás az új fali felfogató rendszernek köszönhetően. Két féle működési típus, különböző színnel jelezve: Melegítési mód, használható mód. Alkalmas kb. 2 fő használati melegvíz ellátására.
A gyártó adatai
WARNEX-GLOBAL Magyarország Zrt.
Raktárvárosi út 1-3
2045 Törökbálint
warnex@warnex.hu
3800879130771
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Teljesítmény: | 2 kW |
| Max. üzemi hőmérséklet: | 65 °C |
| Max. üzemi nyomás: | 8 bar |
| Felszerelés: | Vízszintes |
| Típus: | Fali vízmelegítő |
| Térfogat: | 50 l |
![]()
*Tájékoztatjuk kedves vásárlóinkat, hogy a használt elektromos, illetve elektronikus eszközöket, melyek kínálatunkban megtalálhatóak, vagy azokkal azonos jellegűek és funkciójúak, díjmentesen átvesszük.
A hulladékkezeléssel kapcsolatban további tájékoztatást az alábbi linken talál:
Hulladékkezelési útmutató
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 15,8 kg |
| Magasság: | 35,3 cm |
| Szélesség: | 80,3 cm |
| Mélység: | 38,0 cm |





