Bonsai kerámia cserépben cserépátmérő: kb. 19 cm
Cikkszám 1033075Termékleírás
Cikkszám 1033075
Ezek a bonsaiok egészen különlegesek, mert spirál alakban nőnek. A 3 diszkrét színben kapható formás cserép kiemeli a kompozíció ázsiai hangulatát.
A bonsai eredetileg Kínából származik, és ott szubtrópusi területeken él. Kedveli a világos helyet, és egész évben sok fényre van szüksége. Nyáron szívesen van a szabadban, világos, de a déli naptól védett helyen. A bonsait takarékosan, kis mennyiségű langyos vízzel kell öntözni, amikor a gyökérlabda száraz tapintásúvá válik. Ha nyáron nagyon meleg van, akkor naponta igényli az öntözést. Feltétlenül kerülni kell a pangó vizet. Tavasztól őszig havonta egyszer kell tápoldatozni, speciális bonsai tápoldat használatával. A növényt télen hűvös, világos ablakban teleltesse. Nem ajánlott a bonsait a fűtőtest közelében teleltetni, mert ott túl meleg és száraz a klíma. A bonsaira igaz az, hogy minden fa egyedülálló.
A gyártó adatai
M & M Garden BV
Bezworen kerf 24
1424 De Kwakel
info@mmgarden.nl
8719194055735
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Előnyben részesített hőmérséklet (°C): | 20 °C |
| Vízszükséglet: | Alacsony |
| Virágszín: | Nem hoz virágot |
| Élőhely: | Félárnyékos |
| Edény átmérője: | 19 cm |
| Aktuális növénymagasság: | 30 - 50 cm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 4,80 kg |
| Magasság: | 33,0 cm |
| Szélesség: | 22,8 cm |
| Mélység: | 22,8 cm |
A terméket ábrázoló kép a növény fejlődésének egy lehetséges példáját mutatja be. Kérjük, vegye figyelembe a termékleírásban adott tájékoztatást.
A növények fogyasztásra nem alkalmasak.
A termék rendelkezésre állása adott esetben eltérhet az adott áruházban a szállítási információban megjelölt adatoktól!



