Csavar dübellel 3 mm x 30 mm horganyzott ezüst 10 darab
Cikkszám 2927721Termékleírás
Cikkszám 2927721
A csavarokkal és dübelekkel leegyszerűsödik a szerelés. A süllyesztett fejű csavarok nem állnak ki és biztosítják a síkban történő lezárást.
A gyártó adatai
Mellerud Chemie GmbH
Bernhard-Röttgen-Waldweg 20
41379 Brüggen
service@mellerud.de
4001116511257
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fej: | Süllyesztett fej |
| Felület: | Horganyzott |
| DIN-szabvány: | DIN 988 |
| A csomagolás tartalma: | 10 Darab |
| Megfelelő tipliméret: | M5 |
| Megfelelő fúróméret: | M5 |
| Edzett: | Edzett |
| Menetátmérő (mm): | 3,0 mm |
| Menet hossza (mm): | 30 mm |
| Fejátmérő (mm): | 3,0 mm |
| Csavarok anyaga: | Acél |
| Csavarok anyagminősége: | 4,8 (acél) |
| Csúcsos csavar: | Egyéb |
| Menetfajta: | Részmenet |
| Hossz: | 30 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 14 g |
| Magasság: | 3 mm |
| Szélesség: | 3,0 cm |
| Mélység: | 3,0 cm |



