Laposfejű bútorcsavar TX-behajtás 6 mm x 11,5 mm 20 darab
Cikkszám 4660908Termékleírás
Cikkszám 4660908
A horganyzott acélból készült, 6 mm x 11,5 mm méretű bútorcsavar széleskörű felhasználási lehetőséget kínál mindenféle fakötésekhez. A teljes menet különösen nagy szilárdsággal rendelkezik a két összekapcsolt alkatrész közti húzó- és nyomóterhelésnél is.
A bútorcsavar TX-behajtással rendelkezik.
A TX-behajtást nagyon jó erőátvitel jellemzi, amely szinte teljesen megakadályozza az elcsúszást és a körbefordulást. A TX-behajtású csavarok kis szerszámokkal is becsavarhatók, így a nehezen hozzáférhető helyekre különösen alkalmasak. Ezenkívül csavarozáskor nem kell túlságosan nyomni az elcsúszás elkerülése érdekében. A horganyzott bútorcsavar lényegesen jobb korrózióvédelemmel rendelkezik, mint a sima acél. De nem csak a külső hatások elleni védelme sokkal jobb, hanem a megjelenése is. A lapos fej nagyobb érintkezési felületet biztosít a munkadarabon, így lényegesen nagyobb fejáthúzó erővel/nyomóerővel rendelkezik. Ezenkívül ez a fejforma különösen helytakarékos a laposan fekvő fejnek köszönhetően.
A csomag 20 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874865977
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fej: | Lapos fejű |
| Felület: | Horganyzott |
| Meghajtás: | TX-meghajtás |
| A csomagolás tartalma: | 20 Darab |
| Megfelelő tipliméret: | 8 mm - 10 mm |
| Megfelelő fúróméret: | 4 mm |
| Csavarok anyaga: | Acél |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 40 g |





