Spax T-Star tányérfejű bútorcsavar plus-behajtással 3 mm x 20 mm 100 darab
Cikkszám 4920682Termékleírás
Cikkszám 4920682
A Wirox acélból készült 3 mm x 20 mm méretű Spax bútorcsavarok optimálisan alkalmasak bútorépítéshez. A teljes menet különösen nagy szilárdsággal rendelkezik a két összekapcsolt alkatrész közti húzó- és nyomóterhelésnél is.
A bútorcsavar T-Star plus-behajtással rendelkezik.
A Spax T-Star plus-behajtását nagyon jó erőátvitel jellemzi, amely szinte teljesen megakadályozza az elcsúszást és a körbefordulást. A T-Star behajtású csavarok kis szerszámokkal is becsavarhatók, így a nehezen hozzáférhető helyekre különösen alkalmasak. Ezenkívül csavarozáskor nem kell túlságosan nyomni az elcsúszás elkerülése érdekében. A Wirox bútorcsavar lényegesen jobb korrózióvédelemmel rendelkezik, mint a sima acél. De nem csak a külső hatások elleni védelme sokkal jobb, hanem a megjelenése is. A tányérfej nagyobb érintkezési felületet biztosít a munkadarabon, így lényegesen nagyobb fejáthúzó erővel/nyomóerővel rendelkezik. Ezenkívül ez a fejforma különösen helytakarékos, mivel a fej laposan fekszik fel, ezért ideális a kemény farostlemezek rögzítéséhez a szekrények és polcok hátulján.
A csomag 100 darabot tartalmaz.
A gyártó adatai
SPAX International GmbH & Co. KG
Kölner Straße 71-77
58256 Ennepetal
info@spax.com
4003530000225
Műszaki adatok
| Termékjellemzők | |
|---|---|
| Fej: | Lemezfej |
| Felület: | Wirox |
| Meghajtás: | Spax T-Star plusz |
| A csomagolás tartalma: | 100 Darab |
| Edzett: | Edzett |
| Menetátmérő (mm): | 3,0 mm |
| Menet hossza (mm): | 18 mm |
| Fejátmérő (mm): | 7,9 mm |
| Csavarok anyaga: | Acél |
| Csavarok anyagminősége: | Egyéb |
| Csúcsos csavar: | Egyéb |
| Alátét: | Alátét nélkül |
| Menetfajta: | teljes menet |
| Hossz: | 20 mm |
| Méretek és tömeg (nettó) | |
|---|---|
| Tömeg: | 89 g |
| Magasság: | 9,2 cm |
| Szélesség: | 5,7 cm |
| Mélység: | 2,8 cm |





